CUNOAȘTE OAMENII DIN
Echipa Express Credit
![](https://www.expresscredit.ro/wp-content/themes/woodmart/images/lazy.png)
Laurențiu Miuț
DIRECTOR GENERAL
![](https://www.expresscredit.ro/wp-content/themes/woodmart/images/lazy.png)
Carmen Pascaru
DIRECTOR FINANCIAR
![](https://www.expresscredit.ro/wp-content/themes/woodmart/images/lazy.png)
Diana Coșer-Borosean
MANAGER RESURSE UMANE
![](https://www.expresscredit.ro/wp-content/themes/woodmart/images/lazy.png)
Sebastian Bejan
MANAGER DEZVOLTARE
![](https://www.expresscredit.ro/wp-content/themes/woodmart/images/lazy.png)
Iulian Peptu
MANAGER SECURITATE
Cookie-urile necesare sunt absolut esențiale pentru ca site-ul să funcționeze corect. Această categorie include numai cookie-uri care asigură funcționalități de bază și caracteristici de securitate ale site-ului. Aceste cookie-uri nu stochează nicio informație personală.
Aceste module cookie ne permit să analizăm modul de folosire a paginii web, putând astfel să ne adaptăm necesității userului, prin îmbunătățirea permanentă a website-ului nostru.
Aceste module cookie sunt folosite de noi și alte entităţi pentru a vă oferi publicitate relevantă intereselor dumneavoastră, atât în cadrul site-ului nostru, cât și în afara acestuia.